Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player. http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

   W dniu 23 maja 2014 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu młodzi karatecy z naszego klubu brali udział w wewnątrzklubowym turnieju. Zawody odbywały się w formule „kata”, czyli demonstrowaniu przygotowanych form obrony i ataku.

Osiągnięcia:
Wśród dzieci do lat 9
1 miejsce – Nikola Nadolna
2 miejsce – Wiktoria Karnecka
3 miejsce – Zofia Miszewska

W kategorii kadetów młodszych
1 miejsce – Maja Hejnicka
2 miejsce – Kinga Pick
3 miejsce – Weronika Janicka

W kategorii kadetów
1 miejsce – Weronika Erdmańczyk
2 miejsce – Oliwia Cyman
3 miejsce – Bartosz Wachowski

W kategorii juniorów
1 miejsce – Marika Kemuś
2 miejsce – Sandra Topka
3 miejsce – Marta Erdmańczyk

   Razem w turnieju wzięło udział 35 zawodników z których najlepsi otrzymali medale ufundowane przez Urząd Miejski w Brusach a pozostali otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Chojnicki Klub Karate Kyokushin.

Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu