Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player. http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Ogólnopolski Turniej IKO Dzieci i Młodzieży we Włocławku

   Zawodnicy z bruskiej sekcji Karate Kyokushin brali udział w Ogólnopolskim Turnieju IKO Dzieci i Młodzieży we Włocławku.Naszą sekcję reprezentowali: Paweł Ossowski (w kumite), Marta Erdmańczyk ( w kumite), Weronika Erdmańczyk ( w kumite i w kata), Kinga Pick (w kata), Kaja Roda (w kata). Wyniki: Marta Erdmańczyk - I pierwsze miejsce w kumite w kategorii młodziczek, Kaja Roda - IV miejsce w kata w kategorii kadetek młodszych , Weronika Erdmańczyk - IV miejsce w kata w kategorii kadetek, Kinga Pick - awans do finałów w kata w kategorii kadetek młodszych, Paweł Ossowski ... ach działoby się ... gdyby nie ta kontuzja.

   Wszyscy zawodnicy wykazali się odwagą i dobrym przygotowaniem fizycznym jak i odpornością psychiczną, co ma niebywałe znaczenie w tej dyscyplinie sportu. Adepci z naszej sekcji obiecują, że w przyszłym roku pojadą równie dobrze przygotowani. OSU !!!
Wręczenie certyfikatów 2013 Wręczenie certyfikatów 2013 Wręczenie certyfikatów 2013 Wręczenie certyfikatów 2013 Wręczenie certyfikatów 2013 Wręczenie certyfikatów 2013 Wręczenie certyfikatów 2013 Wręczenie certyfikatów 2013 Wręczenie certyfikatów 2013