Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player. http://get.adobe.com/pl/flashplayer/



Galeria

  1. Egzamin na stopnie kyu starsi - listopad 201823.11.2018
  2. Egzamin na stopnie kyu młodsi - listopad 201823.11.2018
  3. Mini obóz karate dzieci - Swory 201804.09.2018
  4. Mini obóz karate - Swory 201803.09.2018
  5. Seminarium kyokushin - Gdynia 201803.09.2018
  6. Turniej Brusy 201803.09.2018
  7. 44 Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin Karate w Krakowie 201724.03.2017
  8. Egzamin na stopnie kyu - grudzień 201722.03.2017
  9. Wakacyjne treningi - Czernica - 201722.03.2017
  10. IV Klubowy turniej kata Brusy 201714.03.2017
  11. Mini obóz karate Swory 201709.09.2017
  12. Egzamin na stopnie kyu - may 201714.05.2017
  13. Noworoczny Klubowy Turniej Kata - Chojnice 201724.07.2017
  14. Egzamin na stopnie kyu - listopad 201604.12.2016
  15. Na zakończenie roku szkolnego.02.09.2016
  16. Mini obóz karate Swory 201609.07.2016
  17. Wakacyjne treningi - Czernica - 201605.07.2016
  18. III Klubowy turniej kata w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu - Brusy 201618.06.2016
  19. Egzaminy kyokushin maj 201627.05.2016
  20. Noworoczny Klubowy Turniej Kata - Chojnice 201629.01.2016
  21. Ostatni trening w 201521.12.2015
  22. Karatecy z Brus na turnieju we Włocławku19.12.2015
  23. Egzamin na stopnie Kyu - listopad 201530.11.2015
  24. Trening najmłodszych - listopad 201530.11.2015
  25. Wakacyjne treningi - Czernica - 201520.09.2015
  26. Mini obóz karate Swory 201513.09.2015
  27. II Klubowy turniej kata w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu - Brusy 201501.06.2015
  28. Egzamin na stopnie Kyu - maj 201524.05.2015
  29. Noworoczny Klubowy Turniej Kata w Chojnicach23.01.2015
  30. Ostatnie treningi w 2014 roku20.12.2014
  31. Ogólnopolski Turniej IKO Dzieci i Młodzieży w Dobrzyniu n/Wisłą17.12.2014
  32. Egzamin na stopnie Kyu - listopad 201405.12.2014
  33. Bieg Niepodległości w Gdyni12.11.2014
  34. Wakacyjne treningi w Czernicy17.09.2014
  35. Letni Obóz Karate Kyokushin - Jastrzębia Góra 201417.09.2014
  36. Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu19.08.2014
  37. Egzamin na stopnie Kyu dla młodszych - maj 201412.07.2014
  38. Gminny Test Coopera16.06.2014
  39. Mini-obóz rekreacyjno-sportowy karate kyokushin Swornegacie 201406.06.2014
  40. Egzaminy na stopnie kyu maj 201406.06.2014
  41. Trening dwóch tysięcy technik20.05.2014
  42. Otwarte treningi dla dzieci i młodzieży w czasie ferii29.01.2014
  43. Wyniki Turnieju Kata Dzieci i Młodzieży23.01.2014
  44. Wrczenie Certyfikatw styczeń 201413.01.2014
  45. Klejne egzaminy za nami 6 grudnia 201319.12.2013
  46. Ogólnopolski Turniej IKO Dzieci i Młodzieży we Włocławku30.11.2013
  47. Spotkanie integracyjne 201306.10.2013
  48. Treningi w Czernicy 201330.08.2013
  49. Letni Obóz Karate Kyokushin w Łazach 201330.08.2013
  50. Wręczenie certyfikatów 201330.08.2013
  51. Mini obóz karate Swory 20137-9.06.2013
  52. Wewnątrzklubowy Turniej Karate Brusy 201305.06.2013
  53. Egzamin na stopnie kyu 17 maj 201305.06.2013
  54. Sensei Janusz Kogut na treningu karate w Brusach 01.05.2013
  55. Przygotowania do egzaminów na stopnie kyu 24.04.2013
  56. Wyjazd do Koszalina na Puchar Polski Seniorów
  57. Spotkanie integracyjne 20.09.2012
  58. Letni obóz karate 23.07-02.08.201223.07-02.08.2012
  59. Pierwsze wrześniowe treningi KYOKUSHIN w 2012
  60. Egzamin na stopnie kyu, maj 2012