Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player. http://get.adobe.com/pl/flashplayer/



Galeria

  1. 44 Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin Karate w Krakowie 201724.03.2017
  2. Egzamin na stopnie kyu - grudzień 201722.03.2017
  3. Wakacyjne treningi - Czernica - 201722.03.2017
  4. IV Klubowy turniej kata Brusy 201714.03.2017
  5. Mini obóz karate Swory 201709.09.2017
  6. Egzamin na stopnie kyu - may 201714.05.2017
  7. Noworoczny Klubowy Turniej Kata - Chojnice 201724.07.2017
  8. Egzamin na stopnie kyu - listopad 201604.12.2016
  9. Na zakończenie roku szkolnego.02.09.2016
  10. Mini obóz karate Swory 201609.07.2016
  11. Wakacyjne treningi - Czernica - 201605.07.2016
  12. III Klubowy turniej kata w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu - Brusy 201618.06.2016
  13. Egzaminy kyokushin maj 201627.05.2016
  14. Noworoczny Klubowy Turniej Kata - Chojnice 201629.01.2016
  15. Ostatni trening w 201521.12.2015
  16. Karatecy z Brus na turnieju we Włocławku19.12.2015
  17. Egzamin na stopnie Kyu - listopad 201530.11.2015
  18. Trening najmłodszych - listopad 201530.11.2015
  19. Wakacyjne treningi - Czernica - 201520.09.2015
  20. Mini obóz karate Swory 201513.09.2015
  21. II Klubowy turniej kata w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu - Brusy 201501.06.2015
  22. Egzamin na stopnie Kyu - maj 201524.05.2015
  23. Noworoczny Klubowy Turniej Kata w Chojnicach23.01.2015
  24. Ostatnie treningi w 2014 roku20.12.2014
  25. Ogólnopolski Turniej IKO Dzieci i Młodzieży w Dobrzyniu n/Wisłą17.12.2014
  26. Egzamin na stopnie Kyu - listopad 201405.12.2014
  27. Bieg Niepodległości w Gdyni12.11.2014
  28. Wakacyjne treningi w Czernicy17.09.2014
  29. Letni Obóz Karate Kyokushin - Jastrzębia Góra 201417.09.2014
  30. Klubowy Turniej Karate w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu19.08.2014
  31. Egzamin na stopnie Kyu dla młodszych - maj 201412.07.2014
  32. Gminny Test Coopera16.06.2014
  33. Mini-obóz rekreacyjno-sportowy karate kyokushin Swornegacie 201406.06.2014
  34. Egzaminy na stopnie kyu maj 201406.06.2014
  35. Trening dwóch tysięcy technik20.05.2014
  36. Otwarte treningi dla dzieci i młodzieży w czasie ferii29.01.2014
  37. Wyniki Turnieju Kata Dzieci i Młodzieży23.01.2014
  38. Wrczenie Certyfikatw styczeń 201413.01.2014
  39. Klejne egzaminy za nami 6 grudnia 201319.12.2013
  40. Ogólnopolski Turniej IKO Dzieci i Młodzieży we Włocławku30.11.2013
  41. Spotkanie integracyjne 201306.10.2013
  42. Treningi w Czernicy 201330.08.2013
  43. Letni Obóz Karate Kyokushin w Łazach 201330.08.2013
  44. Wręczenie certyfikatów 201330.08.2013
  45. Mini obóz karate Swory 20137-9.06.2013
  46. Wewnątrzklubowy Turniej Karate Brusy 201305.06.2013
  47. Egzamin na stopnie kyu 17 maj 201305.06.2013
  48. Sensei Janusz Kogut na treningu karate w Brusach 01.05.2013
  49. Przygotowania do egzaminów na stopnie kyu 24.04.2013
  50. Wyjazd do Koszalina na Puchar Polski Seniorów
  51. Spotkanie integracyjne 20.09.2012
  52. Letni obóz karate 23.07-02.08.201223.07-02.08.2012
  53. Pierwsze wrześniowe treningi KYOKUSHIN w 2012
  54. Egzamin na stopnie kyu, maj 2012